Kontakti

Telefona numuri:
(+371) 29100825 Jekaterina
(+371) 26317157 Anna

Ruslans (veidošana) (+371) 29562607
Jūlija (animācija) (+371) 22034506

E-mail:
perspektivart@gmail.com

Studiju adreses:
72 Rīgas vidusskola: Ikšķiles iela 6
Centrs: Krasta и Turģenevas ielas stūris

art deti

Pieaugušie

Veiksmīgs cilvēks mūsdienu pasaulē - ir cilvēks, kurš prot radoši domāt un nestandarti risinat jebkurus uzdevumus. Jūs vienmer vinnējāt, ja attīstat sevī radošo personību. Nodarbojoties ar mākslu vai amatu jūs mācāties mainīt savu uzskatu perspektīvu, mācāties ātrāk pieņemt lēmumus, mācāties atpusties un noņemt stresu, pārslegt uzmanību no ikdienas rūpēm uz mūžīgo un brīnišķīgo.

Bērni

Mūsdienu vispārēja izglītība nepaspē pārveidoties atbilstoši jauna laikmeta prasībam. Mūsuprāt, bērnudarzos un skolās visvairāk spēka vajag veltīt pilvērtīgas personības audzināšanai, kura prot kreatīvi domāt un patstavīgi pieņemt stiprus lēmumus. Šo iemaņu var sasniegt caur nodarbošānos ar mākslu un amatiem. Tieši jauna zīmējuma, jaunas idejas vai lietas izgudrošana un radīšana palīdz noticēt sev, ka ne vienkarši autoram, bet sava likteņa un peatkartojamā dzīvesceļa Autoram.

Visi cilvēki no sākuma ir talantīgi. Mēs tikai gribam palīdzēt jums atvert sevi.


 Par studiju

Mākslas studija „Perspektivart” ir nodibināta 5 gadus atpakaļ (2009.–2010. mācību gadā) un tā ir slavenā ir savu bērnu apmācības augstu kvalitāti un interesantām nodarbībām.

Uz studiju bērni dodās ne tikai „pazīmēt”, bet iegūt reālās zināšanas tēlotājmākslas pamatos: zīmēšanā, gleznošanā un kompozīcijā.

Studijas dalībnieki regulāri apmeklē izstādes, plenērus (zīmē dabā), dažreiz nodarbības notiek muzejos, bibliotēkās. Bērnu darbi regulāri tiek izstadīti, piedalās konkursos, iegūst balvas pilsētas, valsts un starptautiska mēroga konkursos.

Tagad studija darbojās Rīgas geto muzejā telpās un uz Rīgas 72. vidusskolas bazes.

Jau 4 gadus studijā veiksmīgi strādā arī „Pasaku meistardarbnīca” jeb darbnīca „Pasakainie rokdarbi”, kur bērni mācās ne tikai taisīt skaistās lietas ar savām rokam, bet arī mācās klausīties un saprast pasakas.

Paralēli ar mākslas un pasakas studijām, mums darbojās citi unikālie novīrzieni – visi ir izstrādāti ar lielu atbildību un mīlestību pret audzekņiem. Mūsu pedagogi un metodikas ir īpaši.